اخبار و رويدادها
راه‌اندازی طرح آبرسانی به لامـرد از خط آبرسانی به شهرها و بنـادر حاشیه خلیج‌فـارس
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

در تاریخ شانزدهم فروردین ماه 1389 با حضور مقامات و مسئولین استان جناب آقای مهندس رجاء، جناب آقای مهندس رضائیان مدیریت محترم عامل آب منطقه‌ای فارس، جناب آقای مهندس کریمی صالح معاونت محترم طرح و توسعه آب منطقه‌ ای فارس، جناب آقای مهندس انصاری‌فر مدیریت محترم آبفای استان فارس و فرماندار محترم لامرد از طرح آبرسانی به لامرد از خط آبرسانی به شهرها و بنادر حاشیه خلیج‌فارس بازدید بعمل آمد.

 

 
برگزاری اولین کنگـره ملّی چهرهای مانـدگار مهندسی
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

اولین کنگره ملّی چهره‌های ماندگار مهندسی در تاریخ یکم اردیبهشت‌ماه 1389 در مرکز همایش‌های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با حضور مسئولین عالی رتبه کشوری در تهران برگزار گردید.

این کنگره به بررسی توانمندی‌های مدیریتی ایران در عرصه مهندسی پرداخت. در این مراسم که با حضور و سخنرانی جناب آقای مهندس باهنر نائب رئیس محترم مجلس شورای اسلامی برگزار گردید از 30 چهره ماندگار در حوزه مهندسی کشور در قالب اهداء تندیس تقدیر بعمل آمد که در این میان آقای مهندس مختاری مدیرعامل محترم شرکت مهندسی مشاور پاراب فارس به عنوان یکی از چهره‌های ماندگار انتخاب شده و تندیس این کنگره را دریافت نمودند.

 
تمدید و اخذ گواهینامه کیفیت خدمات مهندسی ISO 9001: 2008
مشاهده در قالب PDF چاپ فرستادن به ایمیل

پس از اتمام دوره سه ساله اول استاندارد ISO9001:2000 مجدداً در دیماه 1388 شرکت مورد ممیزی مجدد قرار گرفت و گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO9001: 2008 صادر گردید.
لازم به ذکر است سیستم مدیریت کیفیت بر اساس استاندارد ISO9001: 2000  در ارائه خدمات مطالعه، طراحی و نظارت بر اجرای طرح‌های توسعه منابع آب از سال 1385 در شرکت مهندسی مشاور پاراب فارس استقرار یافته و در تاریخ 8/12/85 گواهینامه مربوطه از شرکت توف نورد آلمان اخذ گردید.  پس از استقرار سیستم نیز طی ممیزی های سالانه کارکرد آن مورد تأیید شرکت توف- نورد قرار گرفته است.

 

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 بعدی > انتها >>
صفحه 4 از 4